o nas

Postaw na rozwój swojej marki

Profesjonalizm stawiamy na pierwszym miejscu. Doświadczenie zbierane jako agencja od dekady sprawia, że wiemy co robimy. W naszych działaniach nie ma miejsca na przypadek.

15
LAT NA RYNKU
450
ZADOWOLONYCH 
KLIENTÓW
25tys.
PRZEPROWADZONYCH
KAMPANII
35
SPECIALISTÓW
DIGITAL
KIM JESTEŚMY

NOVEM częścią PA DIGITAL GROUP

PA Digital Group powstało z myślą o połączeniu wszystkich możliwości działań w digitalu i zaoferowania  klientom najwyższego poziomu usług. Novem jeste częścią grupy, w skład której wchodzą jeszcze Promo Agency, Click Community i Click Automation.

Razem tworzymy unikalną mieszankę kompetencji w dziedzinie marketingu cyfrowego. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań marketingowych, które spełniają oczekiwania naszych klientów, generują widoczność w internecie i przynoszą mierzalne efekty.

PA Digital - razem tworzymy historię sukcesu online.

JAK DZIAŁAMY

Tworzymy marki.
Kreujemy sukces.

Jesteśmy agencją, która tworzy silne marki naszych klientów, łącząc odpowiednią strategię, efektywność oraz zintegrowaną analitykę.W centrum naszego myślenia jest digital customer - jego potrzeby, preferencje, kontekst w jakim się znajduje. Na tej podstawie tworzymy efektywne, dedykowane markom strategie.Posiadamy wiedzę, doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam wziąć odpowiedzialność za pełną obecność naszych klientów w digital.Jesteśmy dla Was partnerem, który analizuje, wnioskuje, doradza i szuka kolejnych możliwości rozwoju. Działamy transparentnie i partnersko.Jesteśmy digital customer-oriented.Jesteśmy Novem.

Dołącz do nas!
NASZE WARTOŚCI

Główne wartości, które napędzają wszystkie nasze działania.

Narzędzia

W digitalu wiedza to nie wszystko. Sprawne dobieranie i posługiwanie się licencjonowanymi narzędziami to stały element naszej pracy.

Klient

Docieramy do Twoich klientów z indywidualnym przekazem w ich ulubionych miejscach w sieci. Tworzymy doświadczenia, które zapadają w pamięć.

Komunikacja

Zawsze wiesz, nad czym pracujemy. Dedykowany account szybko i wyczerpująco odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Transparentność

Pracujemy transparentnie. Raportujemy nasze postępy w ustalonych cyklach, a Ty dokładnie wiesz, ile czasu poświęciliśmy na pracę dla Ciebie.

Doświadczenie

W naszej praktyce odwołujemy się do wiedzy zdobytej przez kilkanaście lat obecności na rynku i podczas współpracy z kilkuset klientami.

Certyfikowany partner

Jesteśmy certyfikowanym Google Partner oraz META Business Partner.

Porozmawiajmy o Twojej strategii digital

NASZE BIURO

Spotkajmy się również offline

ul. Armii Krajowej 25
30-150 Kraków

+48 608 365 820
San Francisco - Marketingly X Webflow Template